Drzewo Roku 2015 – kolejne przygotowania do głosowania

W sobotę 9 maja uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku nad Dunajcem spotkali się z przedstawicielami Klubu Gaja: Panią Jolantą Migdał, koordynatorką konkursu Drzewo Roku oraz Panem Tomaszem Pikułą, fotografem. Wspólnie udaliśmy się na Sokolicę, aby nie tylko opowiedzieć, ale przede wszystkim pokazać nominowaną do finału konkursu sosnę z Sokolicy. Pogoda nam nie sprzyjała, niestety od rana padał deszcz. Mimo to nie poddaliśmy się … I tu niespodzianka. Gdy tylko wyruszyliśmy w trasę deszcz przestał padać. Za to widoki z Sokolicy wynagrodziły nam wszystko. Na szczycie Pan Tomasz zrobił mnóstwo zdjęć. Sosna dzielnie pozowała i nie uciekała z kadru. W trakcie wędrówki opowiadaliśmy gościom o tym, jak pojawił się pomysł zgłoszenia „naszych” drzew do konkursu Drzewo Roku oraz o pracy przy kolejnych etapach jego realizacji. W drodze powrotnej pokazaliśmy także widoki z Czerteza i Czrtezika. Całe spotkanie przebiegało w miłej, sympatycznej atmosferze, a przede wszystkim w bliskim kontakcie z przyrodą.
Przypominam, że głosowanie internetowe na Drzewo Roku 2015 będzie się odbywało przez cały czerwiec na stronie www.drzeworoku.pl
Proszę nie zapomnieć o oddaniu głosu.

Galeria

red. Dorota Nelle-Zborowska

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *