Dominika Zachwieja otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów!

Dnia 18 grudnia 2014 r. uczennica klasy trzeciej Technikum im. prof. Władysława Szafera – Dominika Zachwieja otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2014/2015 . Dominika znalazła się wśród najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski i otrzymała to stypendium w uznaniu wysokich wyników w nauce oraz zaangażowania w konkursy, aktywne rozwijanie swoich umiejętności zawodowych i udział w kształtowaniu wizerunku Szkoły poprzez akcje promocyjne i informacyjne.
Wręczenie dyplomów najlepszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych z powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego miało uroczysty charakter. Dyplomy stypendystom wręczał Małopolski Kurator Oświaty Aleksander Palczewski. Uroczystość odbyła się w Zespole Szkół Technicznych i Placówek.

1 komentarz

  • Siostra 20 kwietnia 2015 at 20:29 - Reply

    Gratulacje !!! 😀
    W dodatku Dominika jest PIERWSZA na liście z posród 387 osób
    w Ogólnopolskiej Wiedzy o Hotelarstwie. Zdolna 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *