Czas próby dla przyszłych maturzystów…

W nadchodzącym tygodniu już po raz kolejny w tym roku w naszej szkole odbędą się próbne egzaminy maturalne. 24 lutego uczniowie zmierzą się z zadaniami z matematyki, 25 lutego – z językiem polskim, a 26 lutego przyjdzie czas na język angielski. Planowane jest również przeprowadzenie egzaminów z przedmiotów zdawanych na poziomie rozszerzonym. W tym roku, jak zwykle, popularnością cieszą się: matematyka, język angielski, biologia oraz geografia. To już ostatnia szansa sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności przed właściwym egzaminem, który zbliża się nieubłaganie.
Wszystkim zdającym życzymy więc powodzenia i łatwych zestawów egzaminacyjnych;)

R.K.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *