Consierge w roli głównej

Wcielając się w rolę pracownika consierge Beata Wójcik–uczennica klasy IV h/t kształcąca się w zawodzie technik hotelarstwa reprezentowała Zespół Szkół Zawodowych i Placówek podczas II Ogólnopolskiego Konkursu Turystyczno- Hotelarskiego „Mistrz Gościnności Consierge 2016”.

Zmagania konkursowe składające się z 3 etapów odbyły się 9 grudnia w Małopolskiej Szkole Gościnności w Myślenicach. Po podsumowaniu punktacji ze wszystkich etapów Beata otrzymała wyróżnienie w konkursie.

„Nie ukrywam, że wysoki poziom wiedzy i umiejętności praktycznych uczestników Konkursu jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem” – mówił członek jury, Pan Leszek Mazanek. „Spodziewałem się, że uczestnicy będą przygotowani do Konkursu, ale nie sądziłem, że tak wielu istotnych kwestii można nauczyć się już w szkole. Jestem pełen podziwu dla nauczycieli zawodu, którzy nie tylko potrafią przekazać wiedzę, ale również zaszczepić w uczniach entuzjazm i pasję do turystki i hotelarstwa. Gratuluję pomysłu na Konkurs i życzę kolejnych edycji w nadchodzących latach” – podsumował.

Bogatsi o nowe doświadczenia, pragnąc rozwijać swoje umiejętności branżowe zachęcamy młodszych uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.

1 2

Oprac. B.K.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *