Atrakcyjny zawód w jeszcze bardziej atrakcyjnej oprawie

Klasy gastronomiczne w naszej Szkole cieszą się od lat niesłabnącą popularnością. Zachętą dla absolwentów gimnazjów do dokonania tego wyboru są takie atuty jak: bardzo wysoka zdawalność egzaminów zawodowych, nauka w nowoczesnych pracowniach, zajęcia praktyczne w szkolnej restauracji, możliwość zdawania egzaminu zawodowego na miejscu – w szkolnych pracowniach, w znanym otoczeniu, wysokie kwalifikacji nauczycieli prowadzących zajęcia, dodatkowe kursy i wizyty zawodoznawcze oraz perspektywa znalezienia pracy w potrzebnym w naszym regionie zawodzie.
W tym roku szkolnym dodatkową atrakcją kształcenia w branży gastronomicznej jest zindywidualizowanie strojów kucharskich. Każdy chętny uczeń klasy pierwszej gastronomicznej zarówno Technikum jak i Zasadniczej Szkoły Zawodowej na swoim stroju kucharskim otrzymał indywidualny haft z imieniem i nazwiskiem oraz nazwą i logo Szkoły. Dzięki temu stroje zyskały bardziej profesjonalny wygląd, a uczniowie będą łatwo rozpoznawani i lepiej identyfikowani z naszą Szkołą podczas licznych konkursów i warsztatów branżowych, w których często biorą udział.

Galeria

red. Stanisława Kwiatek

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *